Doris Gıda Food

Kurulduğu yıldan beri müşterilerinin taleplerine kalite ve hızla cevap veren Doris Gıda; meşrubat ve gıda ihracatında Türkiye'nin önde gelen firmalarından biridir. Merkez ofisi İzmir'de bulunan firmamızın, Almanya Köln şehrinde de ofisi ve depoları bulunmaktadır.

İhracatının büyük bir kısmını Avrupa'ya yapan Doris Gıda, Amerika, Orta Doğu ve Uzak Doğu'ya da sevkiyat yapmaktadır. İçecek ve Gıda sektöründe kaliteli ürünleri ile bilinen Tropicana, Fruko, Lipton, Naturela ve Kızılay markalarının ihracatını yapan firmamız 2016 yılında ürün portföyüne yeni markaları da ekleyerek ticaret hacmini genişletmiştir.

Müşteri odaklı iş anlayışını zamanında teslimat ile bütünleştiren Doris Gıda, Türkiye ihracat pazarında istikrarı ve sürdürülebilir ticari hayatını sağlamıştır.

Konusunda deneyimli ekibi, yurt içi ve yurt dışına açtığı ofisleri ile Türkiye ihracat pazarındaki hacmini genişleten Doris Gıda tedarik ettiği marka ve ürünlerin kalite standartlarına uygunluğuna dikkat etmektedir. Müşteri ilişkilerine ve çalışanlarına değer veren firmamızın ticari istikrarı sağlamada en etken faktörü ise iş etiğini her daim ön planda tutmasıdır.


Vizyonumuz

Deneyimli ekip bütünlüğü ile bütünleşen ticari hayatında istikrarlı bir şekilde yer almak.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalitemizden ödün vermeden, siparişlerimizin teslimatını gerçekleştirerek, süreklilik sağlamak.


Doris Gıda Food İş Ortaklarımız